Терорист “ДНР” здався СБУ та злив дані про участь Росії у війні на Донбасі

Колишній терорист танкового батальйону “ДНР” здався Службі безпеки України та надав важливі докази щодо участі Росії у війні на Донбасі.

Як повідомляє пресцентр СБУ, контррозвідники вже вивели чоловіка з тимчасово окупованої території Донецької області та задокументували його свідчення про конкретні обставини російської збройної агресії та військового забезпечення РФ бойовиків “ДНР”.

Зокрема, чоловік повідомив СБУ про участь кадрових російських військових у координації дій найманців, постачанні танків та іншої військової техніки з РФ, підготовку членів НЗФ інструкторами-військовослужбовцями ЗС РФ у таборах і на полігонах неподалік Ростову-на-Дону.

“Перевірка СБУ підтвердила, що особа не брала безпосередньої участі в бойових діях і не вчиняла інших тяжких та особливо тяжких злочинів. Враховуючи ці обставини, рішенням суду колишнього бойовика звільнено від кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України”, – йдеться в повідомленні.

Нижче наводимо повний текст розповіді терориста, який здався.

Я, будучи під впливом російських ЗМІ, вирішив вступити в “ополчення ДНР”. Під час служби в мотострілецькому батальйоні здійснював спостереження за силами АТО на пунктах розвідки. Крім того, охороняв кадрових офіцерів ЗС РФ, ГРУ, які за допомогою засобів технічної розвідки з териконів працювали по силах АТО.

Мене перевели в окремий танковий батальйон 1 АК. Нашу роту, 30 осіб, направили на навчання на полігон біля міста Ростов-на-Дону. Там протягом 10 днів під керівництвом військовослужбовців РФ нас вчили керування, обслуговування і стрільби з танків, зокрема, в умовах міста.

Після повернення в “ДНР” наша рота поїхала в РФ для отримання танків, знятих із консервації. Передання чотирьох танків Т-64 здійснювалася в присутності військовослужбовців РФ. За дзвінком, без будь-яких документів, що мене дуже сильно здивувало.

Під час перетину українського кордону в пункті пропуску Ізварине я побачив іншу техніку, яку приганяли з РФ. Це були САУ, “Камази” з БК різними, гармати. Після цього я зрозумів, що йде повноцінна війна. Побоюючись за своє життя, я перевівся в штаб танкового батальйону.

Потім мені стало відомо, що три з чотирьох танків, які я супроводжував, було знищено ЗСУ в районі Дебальцевого. Один екіпаж був повністю з військовослужбовців РФ. Це були буряти.

Розуміючи безвихідність цієї війни у складі “ДНР”, використання росіянами нас у своїх цілях, через деякий час я пішов з “ополчення”. Розуміючи, що поки що на моїх руках немає крові й усвідомлюючи свою провину, я скористався програмою СБУ, про яку мені стало відомо від своїх рідних.

Звертаюся до всіх, хто перебуває під впливом РФ і “лялькового керівництва ДНР”: складіть зброю, повертайтеся додому і припиніть цю війну!

https://youtu.be/orwkrwJBEuA
https://youtu.be/orwkrwJBEuA

Посилання на сайт: obozrevatel.com

Translate »