Терорист «ЛНР» добровільно здався військовим ЗСУ

Підрозділам ЗСУ, які виконують завдання в районі проведення ООС, здався снайпер терористичної організації «ЛНР».

«Сьогодні, підрозділи об’єднаних сил затримали стрільця-снайпера у якого було виявлено військовий квиток так званої «ЛНР», невелику суму коштів в російських рублях та знеболювальний медичний препарат наркотичної дії. Затриманий зізнався, що не витримав свавілля та знущань від ватажків, які командують окупаційними підрозділами і добровільно вирішив здатися Збройним Силам України. Зараз ним займаються компетентні органи» – йдеться у повідомленні пресцентру ООС.

За словами затриманого терориста, він подався до лав т.зв. «вооруженных сил ЛНР» на посаду снайпера у червні 2014 році. Підготовку проходив під Ростовом, де тренерами були військові спеціалісти з РФ.

Після проведення спеціальних навчань, його відправили на КПП «Михайлівка-Мар’їнка» для перевірки паспортів, а потім почали відправляти будувати бліндажі.

Згодом, вказаного терориста хотіли відправити у т.зв. «загороджувальний загін» для боротьби з дезертирством, в тому числі шляхом розстрілу своїх же колег-бойовиків. Однак, він разом з колегою, розуміючи всю ситуацію, вирішили скористатися програмою «Повернись додому живим» та повернутися на підконтрольну Україні територію.

«Ми пішли в район населеного пункту Золоте-5 і розділилися. Я пішов на Золоте, а він пішов північніше. Його застрелив наш снайпер з заград отряду. Мені повезло, я пішов і дійшов до блокпоста» – згадує вказана особа.

За словами військових, вказаного снайпера передали співробітникам Служби безпеки України для проведення подальших слідчих дій. У випадку, якщо він не брав участі у вбивствах, тортурах та інших тяжких злочинів, його буде звільнено від кримінальної відповідальності.

Посилання на статтю: enigma

Translate »