Тортури та катування українського експравоохоронця на окупованій території України

Бойовики НЗФ «ЛНР» захопили в полон в Луганську колишнього правоохоронця МВС України та намагалися його завербувати для збору інформації оборонного значення.

Після початку бойових дій на сході України, на той час ще діючий співробітник міліції виїхав на підконтрольну територію України та звільнився з органів внутрішніх справ України. Однак продовжував їздити на окуповану територію у сімейно-побутових справах.

У 2017 році бойовики НЗФ «ЛНР» затримали чоловіка на непідконтрольній території України за нібито коригування вогню сил АТО та співпрацю з органами СБУ. У подальшому його передали працівникам т.зв. «МГБ ЛНР».

Затриманого українця систематично били і катували електричним струмом, тим самим вибиваючи потрібні бойовикам свідчення. Тортури тривали близько місяця.

«Серед тих, хто мене катував, були військові у російській формі» – ділиться враженнями постраждалий.

У такий спосіб окупанти примусили його до співпраці для отримання інформації про українські війська та відпрацювали способи зв’язку.

Також, однією із умов звільнення для полоненого була виплата грошових коштів співробітникам т.зв. «МГБ ЛНР».

Після повернення на підконтрольну Україні територію, бойовики НЗФ «ЛНР» намагалися знову встановити з ним зв’язок. Однак українець ігнорував дзвінки та не виконував жодних завдань.

Згодом, чоловік звернувся до співробітників СБУ та все розповів.

Посилання на статтю: https://enigma.club/

Translate »