В Україні розслідують справу про тортури десятків людей в “комендатурі “ЛНР”

Офіс генпрокурора повідомив про підозру одному з ватажків незаконного збройного формування Російської Федерації “Окрема військова комендатура “ЛНР” у порушенні законів та звичаїв війни.

 

Як повідомляє прес-служба офісу, розслідування ведеться за ч. 1 ст. 438 КК України, передає Depo.Донбас.

За даними слідства, бойовик із червня 2014 року організував на тимчасово окупованій території Луганської області систематичне незаконне затримання бойовиками проукраїнськи налаштованих осіб та їх подальше протиправне утримання в нелюдських умовах упродовж тривалого часу.

Після затримання ці особи потрапляли до підвальних приміщень Луганської облдержадміністрації, де, у тому числі, підозрюваний організував місце масового утримання у неналежних умовах захопленого цивільного населення, застосовування до них фізичного насильства та катування.

Наразі слідством, що ведеться Головним слідчим управлінням Служби безпеки України, встановлено десятки осіб, що перебували у застінках так званої “військової комендатури ЛНР” та до яких там застосовувались тортури.

Посилання на статтю: https://dn.depo.ua/ukr/lugansk/v-ukraini-rozsliduyut-spravu-pro-torturi-desyatkiv-lyudey-u-komendaturi-lnr-202005081158132

Translate »