Фото смертоносної зброї Росії на Донбасі потрапило в мережу: забрала не одне життя

У мережі з’явилося фото російської зброї, якою окупанти б’ють по воїнах ЗСУ. Йдеться про протитанкову керовану ракету 9М 113 до ракетного комплексу 9К111 “Фагот”.

Фото з черговим доказом російської агресії на Донбасі опублікували на сторінці волонтерського фонду “Повернись живим” у Facebook.

“Цей пост про зброю, за допомогою якої бойовики забрали не одне життя наших військових, поранили десятки армійців і знищили чимало військових автомобілів. На фото нижче – фрагмент протитанкової керованої ракети 9М 113 до протитанкового керованого ракетного комплексу 9К111 “Фагот”, – йдеться у дописі.

Російська ракета до ПТУР "Фагот"

Волонтери нагадали, що нещодавно саме ця ракета прилетіла на позиції українських захисників на Луганському напрямку. На щастя, тоді ніхто з військових не постраждав. Проте 10 березня подібна ракета поблизу донецького аеропорту забрала життя двох Героїв.

ПТУР “Фагот” – це радянський/російський переносний протитанковий ракетний комплекс, призначений для ураження візуально спостережуваних нерухомих і рухомих цілей зі швидкостями до 60 км/год і на відстані до 2 км, а ракетою 9М113 – до 4 км.

За словами начальника служби ракетно-артилерійського озброєння одного з підрозділів ЗСУ, маркування на фрагменті, зображеному на фотографії, швидше за все, належить збройним силам Російської Федерації.

Цей пост про зброю, за допомогою якої бойовики забрали не одне життя наших військових, поранили десятки армійців та…

Опубліковано Повернись живим Понеділок, 13 квітня 2020 р.

Посилання на статтю: https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/foto-smertonosnoi-zbroi-rosii-na-donbasi-potrapilo-v-merezhu-zabrala-ne-odne-zhittya.htm

Translate »