Ватажку “ЛНР” повідомили про підозру у позбавленні волі цивільних та катуванні

Співробітники Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру командиру незаконного збройного формування РФ “Окрема військова комендатура ЛНР” за фактами жорстокого поводження з цивільним населенням. Про це повідомляє пресслужба ОГП, передає УНН.

Так, за версією слідства, вказаний чоловік підозрюється у тому, що з червня 2014 року організував на тимчасово окупованій території Луганської області роботу щодо виявлення проукраїнськи налаштованих осіб, їх затримання та протиправне позбавлення волі.

Після затримання цих осіб масово утримували у підвальних приміщеннях Луганської облдержадміністрації у неналежних умовах, застосовували фізичну силу, спричиняючи тілесні ушкодження, а також катували.

Наразі слідством, яке проводить Головне слідче управління СБУ, встановлено декілька десятків осіб, що перебували у так званій “військовій комендатурі ЛНР”, та до яких там застосовувались тортури, пишуть в ОГП.

Досудове розслідування за ч. 1 ст. 28, ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) КК України триває.

Посилання на статтю: https://www.unn.com.ua/uk/news/1858350-vatazhku-lnr-povidomili-pro-pidozru-u-pozbavlenni-voli-tsivilnikh-ta-katuvanni

Translate »