СБУ повідомила підозру за тортури над українцями звільненого з полону ОРДЛО

Українець під час перебування під вартою в “ДНР” здійснював тортури з бойовиками над іншими ув’язненими українцями.

Служба безпеки України повідомила про підозру у тортурах над українцями звільненому під час обміну полоненими з ОРДЛО. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу СБУ.
Повідомляється, що українець під час утримання під вартою в “ДНР” набув складу незаконного збройного підрозділу, де здійснював тортури над іншими ув’язненими українцями.
“Цей громадянин під час перебування у в’язниці так званого “МГБ ДНР” на території колишнього заводу “Ізоляція”, що в Донецьку, добровільно вступив до складу зазначеного незаконного збройного підрозділу. Спільно з іншими учасниками НЗФ він застосовував фізичне насильство і катував своїх же співгромадян, як цивільних осіб, так і полонених військовослужбовців Збройних Сил України, які містилися в цьому катівні”, – повідомили в СБУ.
Під час обшуків за місцем проживання були виявлені речі, предмети і документи, що підтверджують його участь у терористичній організації “ДНР”. Йому повідомили про підозру у ч. 1 ст. 438, ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Посилання на статтю: https://www.vectornews.net/news/accidents/164580-sbu-povdomila-pdozru-za-torturi-nad-ukrayincyami-zvlnenogo-z-polonu-ordlo.html

Translate »