“Зняли штани та включили електрошокер”: хлопець розповів, як його в Криму катували поліцейські

За словами потерпілого, його били в пах, по спині й голові, а також забрали всі гроші, які у нього були з собою.

Хлопець написав заяву про тортури в "відділі МВС Росії" у Криму / krymr.com

Хлопець написав заяву про тортури в “відділі МВС Росії” у Криму / krymr.com

17-річний підліток заявив, що працівники Сакської поліції в Криму катували його струмом і били задля зізнання у крадіжці грошей з автомийки.

Розповідь хлопця опублікувало видання «Крим.Реалії».

Наголошується, що в ніч з 28 на 29 січня 2020-го підліток разом з батьком, другом і його дівчиною виїхали до Сімферополя. На трасі біля міста Саки їхню машину зупинили співробітники ДІБДР. Після цього до автомобіля підійшли люди в цивільному одязі, витягли з нього всіх пасажирів і водія, поклали обличчям у підлогу. Потім підлітка разом з іншими відвезли у відділення вже люди в поліцейській формі, ніхто з них не представився. За словами кримчанина, один з поліцейських перед тим, як посадити його в машину, взяв його за голову і з коліна вдарив у пах.

Поліцейські привезли всіх до Міжмуніципального відділу МВС Росії «Сакський». Там протягом трьох годин хлопець знаходився в одному кабінеті з трьома співробітниками поліції: двох він називає Олександр Васильович і Микола, а ім’я третього не знає. Перший поліцейський завдав йому серію ударів електрошокером. «Він кілька разів підносив електрошокер мені до паху, потім вони втрьох заламали мене. Коля притиснув мою голову до підлоги, Олександр Васильович почав тягнути догори руки в кайданках, зняли з мене штани, труси та просто включили електрошокер на відстані й от щоб я звук цей чув. По статевих органах не били, просто залякували», – розповів він. Хлопець також стверджує, що його били по спині й голові, поки він лежав на підлозі. Крім того, поліцейські забрали у нього гроші, близько 2 тисяч рублів. Співробітники поліції звинуватили підлітка, його батька і друга в тому, що вони нібито вкрали гроші з автомийки, хоча, за словами кримчанина, вони туди навіть не заїжджали. Підліток розписався у документах, після чого поліцейський, чийого імені він не знає, вдарив його кулаком в щелепу: «Я взагалі сидів у кабінеті та боявся, щоб батько був живий. Тому що нас, коли витягли з машини та поклали всіх обличчям в асфальт, я бачив його обличчя пізніше: бруд вперемішку з кров’ю». Після всього хлопця змусили написати заяву на ім’я начальника відділу Дмитра Стрюкова про те, що співробітники поліції не застосовували до нього фізичну силу. Але пізніше він поїхав зняти побої та написав заяву у відділенні поліції Роздольненського району.

Посилання на статтю: https://www.unian.ua/incidents/10879175-znyali-shtani-ta-vklyuchili-elektroshoker-hlopec-rozpoviv-yak-yogo-v-krimu-katuvali-policeyski.html

Translate »