ВОНИ АРЕШТУВАЛИ МЕНЕ ВДОМА: ІРИНА ДОВГАНЬ РОЗПОВІЛА ПРО ТОРТУРИ З БОКУ “ДНР”

Колишня полонена Ірина Довгань розповіла про тортури з боку “ДНР”. Про це вона повідомила в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України”.

– У мене питання по цій фотографії. Це що, вони вам почепили на голову ось ці вушка з українських прапорів?

Це мої прапорці були. Справа в тому, що у нас проходив в Донецьку “Євро-2012”. І ми купили на всю сім’ю таку смішну символіку. Там було багато іноземців в Донецьку на матчі …

– А як виявилося, що вас …

Вони мене арештовували вдома. І вони зробили обшук. Це мій прапор, який був у мене вдома. І ось ці такі смішні прапорці.

– Чому вони вирішили вас витягнути до цього стовпа? Хто це вирішив?

Це вже був четвертий день. До цього вже були тортури і після цього були тортури. І я вам хочу сказати, що час, проведений біля цього стовпа, був не гіршим за ті п’ять днів.

– Тобто, вони вас, щоб там типу поплювали на вас, так? У цьому сенс був?

Так. Це вже були осетини. Один з них потрапив в кадр. А взагалі їх тут навколо було дуже багато. Там були викладені мішки, як блокпост. І батальйон “Схід” під керівництвом Ходаковського приїхав з Осетії. Такий батальйон осетинів – вони називалися “Алани Путіна”. І в цей день мене катували саме осетини. І їм було нудно, і вони якось розважалися. Вони хотіли мене вивести на блокпост, який вже пристреляла українська армія. Але потім вони не з’ясували між собою, хто мене буде там прив’язувати, бо це небезпечно. Туди летіли осколки. Але оскільки мене вже, так би мовити, вирядився і зробили ту табличку, то вони мене повезли на найближчу площу – просто поставити, як би, щоб розважатися.

– Так хто воює на на тому боці?

На той момент це був батальйон “Алани Путіна”. Це були осетини. І там же трохи далі під’їжджала машина з чеченами. І один з цих чеченців дістав автомат і сказав: “Все розійдіться, я їй зараз прострелю колінну чашечку”. І він говорив своєю мовою. Потім мені це озвучив. І довго цілився … Ну, там були різні страшні моменти. І ця жінка була далеко не найстрашнішим з того, що сталося.

Посилання на статтю: https://prm.ua/voni-areshtuvali-mene-vdoma-irina-dovgan-rozpovila-pro-torturi-z-boku-dnr/

Translate »