Таємна в’язниця-концтабір у окупованому Донецьку: спливли моторошні подробиці

Бойовики влаштували в’язницю-концтабір у окупованому Донецьку на базі колишньої культурної арт платформи – “Ізоляція”, там вони катують людей.

Як розповів колишній в’язень бойовиків з “ДНР” Ігор Козловський, до окупації “Ізоляція” була культурним оазисом, який відігравав значну роль в становленні культурного образу Донецька.

“Коли відбулося захоплення, спочатку не було зрозуміло, навіщо. Що там робити? Потім почали вже приходити чутки, що там був створений концтабір-в’язниця”, – розповів він.

За словами Козловського таємна в’язниця “Ізоляція” – страшне місце, де бойовики катують людей та щоночі піддають їх тортурам.

“Це була садистська методика для того, щоб зламати людину не тільки фізично, а й психологічно, перетворити людину в тварину. І зараз я періодично спілкуюся з рідними, батьками тих, хто утримується в “Ізоляції”. Вони називають різну кількість людей, які там знаходяться, різні дані, але все підкреслюють, що там є не тільки катування, але і примусова праця, пов’язана з брудною роботою”, – розкрив страшні подробиці колишній в’язень.

Він наголосив, що ці знущання та тортури над бранцями бойовиків мають бути покарані, адже вони – поза рамками людяності.

Посилання на статтю: https://narodna-pravda.ua/2019/09/22/tayemna-v-yaznytsya-kontstabir-u-okupovanomu-donetsku-splyvly-motoroshni-podrobytsi/

Translate »