Аптеки Києва та Дніпра фінансували терористів “ДНР” – СБУ

Керівнику аптечних мереж повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину.

Керівника мережі аптек у Києві та Дніпрі підозрюють у фінансуванні терористів з так званої “ДНР”.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ, передає НАРОДНА ПРАВДА.

У Києві та Дніпрі СБУ викрила механізм фінансування терористичних самоправозглашенных республік “ДНР” і “ЛНР”.

“В рамках розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби встановили, що з 2015 року фігуранти виробництва, частина яких були високопоставленими до 2014 року, створили кілька аптечних мереж. Вони були зареєстровані і діяли як на підконтрольній української влади території, так і в самоправозглашенной республіці “ДНР” “, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, зловмисники систематично перераховували кошти у “податкові” органів “ДНР”, використовуючи реквізити банківських установ, які діють на тимчасово окупованих територіях.

Під час обшуків співробітники СБУ конфіскували комп’ютерну техніку і документи, які можуть бути використані в якості доказів. Крім того, були вилучені готівкові кошти, золоті злитки і цінності на суму понад п’ять мільйонів гривень.

Також було виявлено мобільні телефони з листуванням щодо проведення незаконної діяльності, комп’ютери, серверне обладнання, на яких зберігаються дані про деталі функціонування механізму, документація фінансово-господарського характеру, що свідчать про взаємодію фігурантів з представниками “ДНР”, а також документи по операціях з висновками коштів підконтрольних підприємств.

На даний момент керівнику аптечних мереж повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 258-5(фінансування тероризму) Кримінального кодексу та обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави.

Аптеки Києва та Дніпра фінансували терористів “ДНР” – СБУАптеки Києва та Дніпра фінансували терористів “ДНР” – СБУ

Посилання на статтю: https://narodna-pravda.ua/2019/09/04/apteki-kiyeva-ta-dnipra-finansuvali-teroristiv-dnr-sbu/

Translate »