Стало відомо, які “подарунки” відправив Кремль бойовикам у “гумконвої”

Крім боєприпасів і техніки, були також відправлені реактивні піхотні вогнемети “Джміль”.

В гуманітарному конвої, який Росія відправила на Донбас на початку серпня, крім боєприпасів і техніки, були списані в РФ реактивні піхотні вогнемети “Джміль”.

Про це в блозі на OBOZREVATEL написав донецький блогер Макс Барінов. За його словами, російська армія відмовилася від них ще в 2011-му році, замінивши на нові зразки “Джміль-М”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Росія відправляє на Донбас списану зброю і боєприпаси, щоб якомога довше затягнути цю війну. В цей раз гумконвой, крім усього іншого, доставив також вогнемети “Джміль”, які російська армія списала ще в 2011-му році. У “ДНР” немає ні техніки, ні зброї з боєприпасами – нічого, щоб вести війну. Сподіваюся, це вже всі зрозуміли на Донбасі”, – підкреслив блогер.

За його словами, поставлений в “ДНР” вогнемет “Джміль” розроблений у російському місті Тула в 1970-му році. Призначений для одноразового використання. Вражає вкриті вогневі точки, виводить з ладу легкоброновану та автомобільну техніку, знищує живу силу. Прицільна дальність стрільби вогнемета з діоптричним прицілом – 200 м. Знищує все живе в обсязі до 80 м3.

Стало відомо, які “подарунки” відправив Кремль бойовикам у “гумконвої”

Стало відомо, які “подарунки” відправив Кремль бойовикам у “гумконвої”

Посилання на статтю: https://narodna-pravda.ua/2019/08/21/stalo-vidomo-yaki-podarunky-vidpravyv-kreml-bojovykam-u-gumkonvoyi/

Translate »