Росія тисне на Тиждень через Німеччину

Протистояння з Росією — це типовий змієборчий сюжет. Герой стинає чудовиську одну голову, а на її місці виростає три нових.

Засоби ведення гібридної війни незліченні. Часом важко вгадати, з якого напрямку імперія завдасть удару. Складно уявити собі, що провідником волі Кремля може стати звичайна приватна німецька компанія. Але маємо факт: провайдер Hetzner Online GmbH отримав від «Роскомнадзора» повідомлення про те, що на сайті Тижня міститься інформація, яка закликає до екстремістських дій, що є порушенням законодавства РФ, а тому наш сайт має бути заблокований, доки ми не видалимо «екстремістський контент».

Предметом претензії російських чиновників стала публікація від 2015 року «Міфи і легенди «Правого сектору», яка не містить у собі жодних закликів, а лише інформує про ДУК ПС. Та й немає сенсу виправдовуватися перед кремлівським режимом, який зарахував «Правий сектор» до терористичних організацій і лякає ним дітей, а паралельно судить за тероризм Олега Сенцова, розгортає під виглядом боротьби з екстремізмом репресії проти кримських татар на окупованому українському півострові. Показове в цій історії інше: німецька приватна компанія слухняно виконує припис російської влади і вимагає від Тижня «відреагувати» на нього.

Зрозуміло, ми не будемо нічого доводити «Роскомнадзору», а тим більше видаляти контент. Тиждень відомий тим, що завжди дбає про власний імідж, не торгує принципами. Ви ніколи не знайдете наше видання у прайсах джинси. Звичайно, ми спроможні забезпечити безперебійну роботу своїх онлайн-ресурсів у ситуації, що склалася. Як казали у відомому анекдоті, «не дочекаєтеся».

Посилання на статтю: https://tyzhden.ua/Columns/50/232753?fbclid=IwAR1Z4xnb0HcsheD2wd3nwZViTMSnHG9b1XDHjk-2OWqnDR_Lfwx_B-Ov5B0

Translate »