У справі авіакатастрофи МН17 висунуть підозри першим чотирьом причетним

Заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль зазначила, що йдеться про керівництво російської армії.

Заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль повідомила, що першим чотирьом підозрюваним в катастрофі Boeing 777 Малазійських авіаліній в небі над Донбасом у 2014 році,  будуть висунуті підозри після того, як їх імена   оприлюднить спільна слідча група (ССД).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це вона заявила  в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

За словами Зеркаль, після оголошення імен і пред’явлення підозр підозрюваним в авіакатастрофі МН17, має запрацювати сам кримінальний суд Схипхола (Нідерланди), який буде розглядати цю справу.

“Поки суд не встановить провину цих осіб, не можна сказати, що вони є винними. Природно, потім кількість людей, які причетні до цього, буде набагато більшою, ніж ці чотири людини”, – зазначила чиновник.

Зеркаль також наголосила, що йдеться про керівництво російської армії, оскільки здійснити передачу такого озброєння, як зенітно-ракетний комплекс Бук, з якого був збитий літак, “без дозволу керівництва не можна”.

“Вже є вся інформація про те, як заїжджав Бук, але немає інформації про те, хто стріляв, хто несе відповідальність”, – зауважила заступник міністра.

Зеркаль також повідомила, що очікується презентація міжнародної групи дослідників Bellingkat, які збирають і аналізують інформацію з відкритих джерел.

“Буде ще цікава презентація Bellingcat. Вони завжди йдуть далі, ніж офіційна група розслідування”, – додала Зеркаль.

За словами Зеркаль,  представники Нідерландів та Австралії вже провели з росіянами один раунд консультацій, і тепер вони рухаються до другого раунду консультацій, щоб залучити Росію до відповідальності як державу.

Посилання на статтю: https://narodna-pravda.ua/2019/06/18/u-spravi-aviakatastrofi-mn17-visunut-pidozri-pershim-chotirom-prichetnim/

Translate »