ЗСУ відповідають адекватно: командування ООС відповіло на “брехливі спекуляції”

Командири підрозділів ОС мають та постійно використовують право застосовувати зброю проти бойовиків, – Олександр Сирський.

Командування ООС спростувало чутки про те, що українським підрозділам на Донбасі нібито заборонили вести вогонь на упередження.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-центр ООС.

“Повідомляємо українському суспільству, що, трагічні події нічного бою 7 червня стали приводом для брудних спекуляцій та безпідставних звинувачень командування об’єднаних сил в начебто забороні підрозділам ООС вести вогонь на упередження, що не відповідає дійсності”, – йдеться у публікації.

У Штабі додали, командири підрозділів ОС мають та постійно використовують право застосовувати зброю проти бойовиків за своїм рішенням в разі виникнення загрози життю особовому складу та цивільному населенню, а також при загрозі втрати української території.

“Зброя застосовується адекватно, виходячи з характеру та ступеню загрози. Наголошуємо на тому, що вогонь російських окупантів ніколи не залишається безкарним”, – наголосило командування ООС.

Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський зазначив, що Об’єднані сили перебувають поза політикою, та керується військовою присягою, законом України, мінськими домовленостями та міжнародним гуманітарним правом.

ЗСУ відповідають адекватно: командування ООС відповіло на “брехливі спекуляції” ЗСУ відповідають адекватно: командування ООС відповіло на “брехливі спекуляції”

Посилання на статтю: https://narodna-pravda.ua/2019/06/08/zsu-vidpovidayut-adekvatno-komanduvannya-oos-vidpovilo-na-brehlyvi-spekulyatsiyi/

Translate »