На Луганщині до чотирьох років позбавлення волі засудили інформатора так званої “ЛНР”

Картинки по запросу бойовики днр
Правоохоронці затримали інформатора у лютому поточного року.

За матеріалами Служби безпеки України Лисичанський міський суд засудив до чотирьох років позбавлення волі інформатора бойовиків терористичної організації “ЛНР”. Про це у вівторок, 4 червня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

Як зазначається, оперативники спецслужби встановили, що з червня 2017 року до квітня 2018 року мешканець Рубіжного Луганськоїобласті, працюючи на державному підприємстві, збирав інформацію про кількісний склад, дислокацію, маршрути пересування Збройних Сил України, сил АТО\ООС та характеристики фортифікаційних споруд. Отримані дані за допомогою месенджерів мобільного телефону він передавав представнику незаконних збройних формувань терористів.

Правоохоронці затримали інформатора у лютому поточного року.

“За рішенням Лисичанського міського суду злочинця засуджено до чотирьох років позбавлення волі за скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Вирок суду набув законної сили”, – повідомили у штабі.

Нагадаємо, Слов’янський міський суд Донецької області засудив бойовика незаконного збройного формування так званої “ДНР” до восьми років позбавлення волі.

Посилання на статтю: https://tyzhden.ua/News/230976

Translate »