Бойовики “ЛНР” обстріляли власне селище задля дискредитації ЗСУ, – ОБСЄ

Бойовики “ЛНР” обстріляли власне селище задля дискредитації ЗСУ, – ОБСЄ

“Руській мір” вчергове прийшов до мирних мешканців непідконтрольних українській владі території Луганщини, що як завжди закінчилось загрозою життю та знищенням майна.

Бойовики терористичної організації “ЛНР”, що повністю підконтрольна керівництву Російської Федерації, обстріляла непідконтрольний українському уряду населений пункт Сентянівка у Луганській області з метою дискредитації Збройних сил України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію прес-центра штабу Операції Об’єднаних сил у соціальній мережі Facebook.

Цю інформацію також підтверджує українська сторона Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

“Збройні формування РФ та їхні найманці підступно обстрілюють населені пункти на тимчасово окупованій території, намагаючись звинуватити в цьому підрозділи ООС. Подібні дії спрямовані на дискредитацію ЗСУ, а головне –загрожують життю мирного населення”, – йдеться в повідомленні.

Згідно зі звітом Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, 29 травня у Сентянівці спостерігачі зафіксували пошкодження шести будинків на вулиці Шевченка через влучання уламків.

“Спостерігачі відмітили, що з півночі зазначеної вулиці, у приміщені літньої кухні одноповерхового житлового будинку № 18А, розбито дві шибки. Також спостерігачі бачили сліди від влучання снарядів на стінах літньої кухні та будинку. У полі орієнтовно за 50 м на північ від будинку спостерігачі побачили дві вирви”, – додали в повідомленні.

СММ прийшла до висновку, що пошкоджень було завдано нещодавно, однак визначити озброєння і напрямок, з якого вівся вогонь, виявилось неможливо. Неподалік будинку спостерігачі виявили зруйнований бетонний фундамент дерев’яної опори ЛЕП. Пошкодження виникли внаслідок нещодавнього обстрілу.

Спостерігачі побачили дві пробоїни у металевих воротах, 22 сліди від влучення снарядів на північному боці бетонного паркану приблизно за 5 метрів від будинку, а також дві тріснуті шибки з північного боку одноповерхового житлового будинку.

“При детальному вивчені інформації, викладеної у звіті, та інформації штабу ООС, а також порядку розміщення позицій підрозділів Об’єднаних сил та збройних формувань Російської Федерації, є підстави рахувати, що зазначений обстріл населеного пункту Сентянівка, який зафіксовано представниками СММ ОБСЄ, є фейковим або інсценованим з метою дискредитації ЗС України”, – розповіли у звіті.

Посилання на статтю: https://narodna-pravda.ua/2019/06/02/bojoviki-lnr-obstrilyali-vlasne-selishhe-zadlya-diskreditatsiyi-zsu-obsye/

 

Translate »