КОНТРРОЗВІДКА СБУ: РОСІЯНИН “ПЕЧЕНІГ” ПРОЙШОВ ГРУЗІЮ ТА ЧЕЧНЮ, А ТЕПЕР ТРЕНУЄ ТЕРОРИСТІВ “ДНР”

Зараз військовий РФ живе в окупованому Донецьку.

Контррозвідка СБУ спільно з ТСН.ua розповідає громадськості про російських військових, які беруть участь у бойових діях на боці “Л/ДНР”.

контррозвідка сбу, печеніг 1

Окрім високих чинів у генеральських погонах та військових радників,  чимало громадян РФ продовжують воювати серед середнього командного складу армійських корпусів терористичних угруповань “ДНР/ЛНР”.

Як приклад уродженець міста Кустанай, що в Казахстані, громадянин РФ Всеволод Кашарін. Народився 1 вересня 1967 року. Виріс у Казахстані, закінчив місцеву школу №20 та здобув вищу освіту в місцевому виші.

контррозвідка сбу, печеніг 2

                                                                              СБУ

контррозвідка сбу, печеніг 3

СБУ

Кадровий військовий. Його образ “солдата удачі” формувався за часів, коли росіяни почувалися в кожному куточку СРСР господарями.

У 1985-1987 рр. служив на території Грузії, у 1987-1989 рр. – Литви. Далі військова кар’єра розвивається відповідно до апетитів РФ: як снайпер і командир взводу десантно-штурмової гірничо-альпіністського батальйону займався “розведенням ворожих сторін” у Вірменії, Грузії та Азербайджані. Згодом – доброволець в Південній Осетії, Цхінвалі та Чечні.

контррозвідка сбу, печеніг 4
СБУ

контррозвідка сбу, печеніг 5

СБУ

контррозвідка сбу, печеніг 6

СБУ

Від травня 2014 року з’являється на Донбасі як інструктор терористів незаконних збройних формувань “ДНР”.  Позивний “Печеніг” (рос. “Печенег”).

2015 року – влаштовується до так званого “Управління спецоперацій Генеральної прокуратури ДНР”. 2016 року – зважаючи на досвід проведення диверсійних акцій та військової розвідки, призначений командиром розвідувальної роти 1-ї бригади 1 АК, де перебуває і досі. На його рахунку організація численних спроб проникнення диверсійно-розвідувальних груп у тил української армії.

контррозвідка сбу, печеніг 8
СБУ

Схоже, як і раніше, громадянин Росії Кашарін досі почувається значно комфортніше на території чужої держави. Він оселився в окупованому Донецьку і навіть перевіз сюди дружину.

контррозвідка сбу, печеніг 10                                                                                                                              СБУ

Посилання на статтю: https://tsn.ua/ato/kontrrozvidka-sbu-rosiyanin-pechenig-proyshov-gruziyi-ta-chechnyu-a-teper-trenuye-teroristiv-dnr-1346070.html

Translate »