Генпрокуратура відкрила справу через мілітаризацію дітей бойовиками “ДНР”

Генпрокуратура відкрила справу через мілітаризацію дітей бойовиками "ДНР" - фото

Генеральна прокуратура Україна розпочала кримінальне провадження після повідомлення правозахисників про те, що бойовики “ДНР” проводять підготовку дітей до бойових дій на окупованих територіях Донбасу.

Згідно з повідомленням, досудове слідство ведеться за ч. 1 ст. 258-1, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 258-4, ч. 1 ст. 304, ч. 3 ст. 149 та ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України.

“В порушення норм міжнародного права, а також законів та звичаїв війни представники незаконного збройного формування терористичної організації “ДНР” за фінансової та організаційної підтримки Російської Федерації через військові табори і псевдопатріотичні клуби готують дітей до бойових дій. Разом з тим дітей виховують у дусі ідеології сепаратизму та “русского мира”, – заявили у ГПУ.

Наразі слідчі встановлюють список осіб, причетних до незаконної військової підготовки дітей. Здобуті докази передадуть до Міжнародного кримінального суду. У ГПУ розцінюють дії РФ та її окупаційних адміністрацій по відношенню до дітей як військовий злочин.

Посилання на статтю: https://nv.ua/ukr/ukraine/events/genprokuratura-vidkrila-spravu-cherez-militarizaciyu-ditey-boyovikami-dnr-50020090.html

Translate »