Бойовики обстріляли будинки в Золотому-5, поранено дитину

Днями бойовики обстріляли Золоте-5, що знаходиться на тимчасово окупованій території Луганської області. Поранено 11-річну дівчинку.

Швидка допомога

Факт обстрілу Золотого-5 (Михайлівка) зафіксувала СММ ОБСЄ.

Молода жінка розповіла членам патруля, що почула гучний вибух біля свого будинку №9 на вулиці Лізи Чайкіної.

Після цього вона вбігла до будинку, де у вітальні побачила свою поранену 11-річну доньку, у якої з вуха текла кров.

За її словами, швидка спочатку доправила її дитину до лікарні у Первомайську, а потім перевезла до Луганська, де є обладнання для проведення комплексного обстеження.

І головний лікар Первомайської лікарні, і сусід, який проживає поверхом вище, підтвердили спостерігачам ОБСЄ, що дійсно дівчинка отримала поранення вуха в результаті цинічного обстрілу бойовиків.

– Неприпустимі дії незаконних збройних формувань РФ, які є агресивно настроєними, спеціально розташовують свої позиції поряд з житловими будинками, обстрілюють та тримають у страху і напруженні мирне населення, ховаючись за спинами дітей та літніх людей, намагаються дискредитувати ЗСУ, – наголошують у штабі ООС.

Аналіз відстані, профілю, тактико-технічних характеристик застосованого озброєння, напрямку, з якого вівся обстріл, а також порядку розміщення позицій підрозділів Об’єднаних сил та збройних формувань РФ підтвердив непричетність ЗСУ до обстрілу житлових будинків Золотого-5.

Посилання на статтю: https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20190424-bojovyky-obstrilyaly-budynky-v-zolotomu-5-poraneno-dytynu/

Translate »