УКРАЇНА ЗВЕРНУЛАСЬ В РАДБЕЗ ООН ЧЕРЕЗ СПРОЩЕННЯ РОСІЙСЬКОЇ ПАСПОРТИЗАЦІЇ В ОРДЛО

Україна звернулась в Раду Безпеки ООН через рішення президента РФ Володимира Путіна щодо спрощення видачі російських паспортів жителям окупованих територій Луганської та Донецької областей. 

Про це у Twitter повідомив постійний представник України в ООН Володимир Єльченко.

“За дорученням ⁦⁦Президента України Петра Порошенка⁩ вже звернулися до Ради Безпеки ООН. Цей зухвалий крок суперечить схваленим Радою Безпеки Мінським домовленостям!”, – написав він.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Павло Клімкін закликав українських громадян, які перебувають в окупаних частинах Донецької та Луганської області не приймати російські паспорти.

Нагадаємо, у Росії спростили процедуру надання російського громадянства жителям так званих “Донецької та Луганської народних республік”.

“З Президентом Франції та Канцлером Німеччини ми домовились, що у координації з Президентом США, на відзначення дня висадки союзницьких військ у Нормандії буде запрошений Путін. І ми зберемося для обговорення чіткої програми, щоб нарешті на багатостраждальну землю України прийшов мир.

Сподіваюсь, вже у травні або на початку червня будуть підписані документи Нормандського формату, де будуть передбачені виведення військ РФ і важкої техніки з української території, роззброєння незаконних збройних формувань і прийняття рішення щодо введення блакитних шоломів ООН”, – наголосив Порошенко.

Посилання на статтю: https://prm.ua/ukrayina-zvernulas-v-radbez-oon-cherez-sproshhennya-rosiyskoyi-pasportizatsiyi-v-ordlo/

Translate »