СБУ розкрила схему легалізації бойовиків “Л/ДНР” в Україні

У злочинних діях підозрюються і чиновники міграційної служби, які допомагали бойовикам

Фото: СБУ

СБУ викрила механізм легалізації бойовиків т. зв. “ЛНР” і “ДНР” на території вільної України. Для бойовиків оформлялися документи для їх в’їзду на мирну територію. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Було встановлено, що двоє жителів з окупованих територій налагодили механізм оформлення для проросійських терористів паспортів громадян України для їх подальшого в’їзду на підконтрольну української влади територію.

“За сприяння посадових осіб Державної міграційної служби зловмисники вклеювали в паспорти осіб, які приєдналися до лав бойовиків, фотографії, які обов’язкові після досягнення 25- і 45-річного віку. Це створювало передумови проникненню бойовиків на мирну територію України для здійснення терористичної і розвідувально-підривної діяльності”, – йдеться в повідомленні.

СБУ затримала одного з організаторів незаконної схеми у Вінниці, куди він прибув у приватних справах. За місцем проживання і роботи співробітників декількох регіональних і районних підрозділів ДМСУ, причетних до операції, тривають слідчі дії. Зараз вирішується питання про оголошення іншим учасникам протиправної діяльності повідомлень про підозру у вчиненні злочину і взяття їх під варту.

Посилання на статтю: https://ukr.segodnya.ua/ukraine/sbu-raskryla-shemu-legalizacii-boevikov-l-dnr-v-ukraine-1250534.html

Translate »