Бойовики “ДНР-ЛНР” поїхали вбивати в Росію: хто постраждав найбільше

Найбільше від свавілля вчорашніх “визволителів” потерпає Ростовська область

Бойовики “ДНР-ЛНР” поїхали вбивати в Росію: хто постраждав найбільше

 

Російські найманці, які воювали на Донбасі, повертаються додому та розбещені безкарністю на окупованих територіях, зриваються на поведінку, яка тривалий час для них була звичною – вбивати, грабувати, ґвалтувати.
Про це у інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак.

Росіяни приховують інформацію про проблеми, які є всередині країни із тими, хто повертається зі “служби” на Донбасі.

“По-перше, росіяни дуже приховують це. Якщо щось спливає, то вони самі дуже дивуються. Але це не поодинокі випадки. Треба розуміти: сама по собі війна ніколи не дає нічого гарного людині, особливо коли солдати не мають жодних обмежень у поведінці. Коли ти з автоматом – то цар, бог і головний його намісник на землі. Тобто вони (росіяни, – НП) їхали собі пограбувати, повернути кредит і багато чого іншого. Плюс абсолютно беззахисне населення теж грає свою роль. Можна вбивати, калічити, застосовувати тортури, безкарно ґвалтувати жінок і так далі. Тобто повна відсутність закону як такого”, – розповів Гримчак.

За його словами, через відсутність грошей, найманці повертаються до РФ і стикаються з тою самою невлаштованістю, від якої вони й втекли на Донбас.

“Заробітна плата, особливо там, де немає нафти, досить низька, тож люди зриваються на поведінку, яка тривалий час для них була звичною, тобто вбивати, грабувати, ґвалтувати. І це серйозно напружує обстановку, не знаю, як у всій Росії, але, наприклад, у Ростовській області досить серйозно”, – додав заступник міністра.

Посилання на статтю: https://narodna-pravda.ua/2019/03/19/bojovyky-dnr-lnr-poyihaly-vbyvaty-v-rosiyu-hto-postrazhdav-najbilshe/

Translate »