Екс-терористка незаконних збройних формувань “ДНР” Світлана Дрюк перейшла на сторону України. Тепер окупанти діляться в соцмережах припущеннями з приводу можливої співпраці окупантки з українською армією ще з 2015 року. Зокрема, користувачі Twitter пригадують, що тоді під час боїв в районі Дебальцеве підрозділ, в якому служила Дрюк, не раз відкривав вогонь по позиціях “своїх”, передає “Диалог.UA”.

Тоді це списувалося на випадковість і метушню. Однак зараз, коли Світлана Дрюк з позивним “Вітерець” перейшла на українську сторону, припускають, що вона могла свідомо перекручувати інформацію про своїх колег, аби ті через плутанину вбивали інших бойовиків.

Разом  з тим, у соцмережах члени НВФ звинуватили керівництво формувань в тому, що воно протягом дуже тривалого часу не помічало того, що далеко не рядову посаду займав “український агент”.

Бойовики переконані, що знищення восьми танків “11-го полку” – робота саме Світлани Дрюк, яка заклала в танки радіокеровані міни. І офіційну версію про детонування їх через оборілу електропроводку боєприпасів бойовики вважають жалюгідною “відмазкою”, покликаною прикрити неймовірну помилку командування.

Перехід Дрюк на бік України – найбільш тривожна тема в середовищі окупантів. Все тому, що її називали “народним героєм Новоросії”, і зробили прообразом головної героїні пропагандистського фільму у “ДНР/ЛНР” “Ополченочка”.

Бойовики навіть вирішили зробити “вкидання” в маси, що нібито Дрюк не зрадник “ДНР, а “жертва викрадення” спецслужбами України. Останнім часом Дрюк таємно співпрацювала з українськими спецслужбами. Вона повідомила своєму екс-командуванню, що їде у Росію на лікування. Але весь цей час вона проводила на території України.

Посилання на статтю: https://znaj.ua/society/216571-opolchenochka-dryuk-zdalasya-ukrajini-sensaciyni-svidchennya-kolishnoji-naymanki-dnr