Російські терористи гатили по Старомихайлівці, щоб підставити ЗСУ (СХЕМА)

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Російські окупанти та бойовики вдаються до практики обстрілів населених пунктів на окупованій території України, намагаючись звинуватити в цьому підрозділи Об’єднаних сил.

“Подібні безвідповідальні та агресивні дії російсько-окупаційних військ, спрямовані на дискредитацію ЗСУ, та головне – загрожують життю мирного населення”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що 2 лютого на інформаційних ресурсах російсько-окупаційних військ було поширено інформацію про нібито зафіксовані порушення режиму припинення вогню з боку підрозділів ЗС України на напрямку Красногорівка – Старомихайлівка.

“У згаданих фейкових повідомленнях українські підрозділи звинувачуються в обстрілах з озброєння БМП-2, крупнокаліберних кулеметів та стрілецької зброї дев’яти житлових будинків селища міського типу Старомихайлівка”, – повідомляють в СЦКК.

ПРи цьому наголошується, що при ґрунтовному вивчені відстані, профілю висот місцевості, тактико-технічних характеристик застосованого озброєння, напрямку з якого нібито вівся обстріл, а також порядку розміщення позицій підрозділів Об’єднаних сил та збройних формувань Російської Федерації, зрозуміло про непричетність підрозділів Об’єднаних сил до обстрілу житлових будинків мирних мешканців Старомихайлівки.

“Пошкоджені будівлі знаходяться в середині щільно забудованих житлових кварталів даного населеного пункту. При цьому багаточисельні будинки перед, нібито пошкодженими від обстрілів, не постраждали”, – повідомляють в СЦКК.

Крім того, зазначається, що найближчі позиції підрозділів Об’єднаних сил, розташовані на віддаленні, що “унеможливлює застосування озброєння БМП-2, а тим більше стрілецької зброї, яке могло б спричинити пошкодження вищезазначених житлових будинків”.

Посилання на статтю: https://dn.depo.ua/ukr/dn/rosiyski-teroristi-gatili-po-staromihaylivci-schob-pidstaviti-zsu-shema-20190206911997.

Translate »