Катування та вербування киянина бойовиками т.зв. «ЛНР»

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили чергові факти вербування громадян України.

Наприкінці березня 2018р. житель Києва поїхав на тимчасово окуповану територію України у власних справах. Однак був затриманий бойовиками на КПВВ «Станиця Луганська» нібито за підрив пам’ятника в Луганську та співпрацю з українськими ДРГ.

Киянина тримали в полоні 2 місяці та намагалися вибити з нього свідчення та завербувати. Після заперечень громадянина України у вчиненні підриву пам’ятника та співпраці з українськими військовими, продовжували побиття та тримання в підвалі. При цьому до особи застосовували побиття та катування струмом.

«Били меня, пытали током, обвинили меня в уничтожении памятника возле вокзала в Луганске, хотели меня завербовать… Так как я отказался, меня начали мучить и держать в подвале, потом допрашивали меня… Угрозами заставили дать подписку о «співпраці» с «ДНР-ЛНР», после этого через КПВВ Станица-Луганская меня переправили в Украину» – згадує чоловік.

Після застосованих катувань та погроз до киянина, бойовики все ж таки отримали підписку про співпрацю з т.зв. «ЛНР» та через КПВВ «Станиця Луганська» повернули його до України.

Вказане в черговий раз підтверджує знущання та застосування катування бойовиками т.зв. «Л/ДНР» до мирних жителів.

Translate »