На росТВ відкрито визнали присутність на Донбасі спецслужб Путіна: відео

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На федеральному каналі РФ “Росія-1” відкрито заявили про присутність російських спецслужб в ОРДЛО.

Про це написав у Twitter журналіст Денис Казанський.

“Ведучі федерального каналу Росія-1 вже відкрито визнають, що спецслужби РФ працюють на окупованій території, в ОРДЛО. Чим далі, тим більше визнають свою участь у війні. Скоро зовсім перестануть приховувати і міф про “громадянську війну” остаточно впаде”, – написав журналіст.

На відео журналіст кілька разів повторив, що в Україні присутні російські спецслужби і уточнив, що це нібито для того, щоб війна не перекинулася на території “спокійної і благополучної країни під назвою Росія”.

Під постом посипалися саркастичні коментарі.

“Спокійної і благополучної країни…. звучить як анекдот”, “Ведучі федекальних каналів пособники окупантів і співучасники в злочинах кремля”, “Вони поводяться як божевільні – другий день поспіль копіюють свою ж передачу один в один. Вчора було враження, що вони просто крутять запис позавчорашній передачі, але ні, це не запис. Їм зверху наказали роздувати істерію про замерзання України, ось вони і товчут воду в ступі”, – пишуть коментатори.
Translate »