ПРИГНІЧУЮТЬ ВІДЧУТТЯ СТРАХУ: РОСІЯ ПОЧАЛА ПОСТАЧАТИ БОЙОВИКАМ “ДНР/ЛНР” ПСИХОТРОПНІ ПРЕПАРАТИ

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Російська Федерація на передові позиції бойовиків постачає запаси медикаментів психотропного типу.

Про це з посиланням на дані військової розвідки повідомив під час брифінгу представник прес-центру Міністерства оборони України Максим Праута.

Праута повідомив, що за інформацією ГУР МОУ, командування російсько-окупаційних військ вживає нестандартних заходів для підвищення рівня бойової готовності та морально-психологічного стану військовослужбовців з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

“З початку січня 2019 року до підрозділів, які перебувають на передових позиціях, з території РФ завезено значні запаси медикаментів психотропного типу. Вживання зазначених препаратів впливає на нервову систему людини, збільшує витривалість при надмірних фізичних навантаженнях та пригнічує відчуття страху. Водночас, для уникнення витоку інформації про використання психотропних речовин поширюється інформація про застосування спеціальних вітамінних комплексів для профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань”, – зазначив Праута

Представник прес-центру МОУ зазначив, що частину так званих медикаментів отримує лише особовий склад передових підрозділів, що схиляє деяких російських військовослужбовців відмовлятись від чергової ротації і залишатися на передовій понад встановлений термін.

Translate »