Волонтери Українського кіберальянсу та команди InformNapalm викрили 1500 військових ЗС РФ

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Волонтери Українського кіберальянсу та команди InformNapalm, плідно попрацювавши, вирішили зробити своєрідний подарунок нащадкам чекістів у їхній “професійний” день у вигляді публікації даних майже на 1500 членів НЗФ, що орудують на окупованій території. Це список військовиків 3-ї окремої мотострілецької бригади 1 армійського корпусу (Донецьк) російської окупаційної армії на Донбасі. Всі добуті та опрацьовані дані відразу були передані у відповідні правоохоронні органи України.

Аналіз списку вкотре демонструє гібридний характер російської агресії: до складу 3-ї ОМСБр входять російські кадрові військові, російські найманці, а також колаборанти, яких використовують як гарматне м’ясо.

Ось кілька скріншотів документу, весь список ви можете знайти на посиланням.

Інформація про 3-тю ОМСБр 1 АК ЗС РФ

З’єднання було створене 16 жовтня 2014 року як 3-тя окрема мотострілецька бригада “Беркут” в/ч 08803 з пунктом постійної дислокації в Горлівці на основі злиття Горлівського 3-го МСБ, Єнакіївського 2-го МСБ, Макіївського МСБ (“Меч”), бандформування Ігоря Безлера. Штаб і командний склад розміщені в готельно-ресторанному комплексі “Барнслі” (м. Горлівка, відомі місця розташування підрозділів бригади можна переглянути за посиланням). Загальна чисельність бригади – близько 1000 бойовиків. Грошове забезпечення рядового бійця 3-ї ОМСБр – 360 $ на місяць. За інформацією з відкритих джерел, станом на початок 2018 року на озброєнні 3-ї ОМСБр було: 54 БМП-12, 6 БТР-80, 12 МТ-ЛБ, 13 САУ 2С1, 18 гаубиць Д-30, 12 РСЗВ БМ-21 і 35 танків.

3-тя ОМСБр – це повноцінний підрозділ російської окупаційної армії на Донбасі. Оприлюднення імен російських воєнних злочинців цього підрозділу – перший крок на їхньому шляху до Міжнародного кримінального суду і відповідальності за скоєні злочини.

Посилання на статтю: http://cyberhunta.com/news/identifikovano-1500-vijskovikiv-3i-omsbr-rosijskogo-okupacijnogo-korpusu-na-donbasi/

Translate »