На днях були опубліковані історії, звільнених українців з полону ДНР. Одна з таких історій шокувала найбільше. Володимир Фомичов був звільнений і вивезений з ДНР в жахливому стані. Зараз він почувається набагато краще і йде на поправку. Саме час Володимиру розповісти про своїх катів.

Колишній український військовий Володимир Фомичов, який був звільнений з ворожого полону під час обміну, розповів про звірства і тортури, яким його піддавали бойовики у в’язниці. Він зізнався, що досі відчуває травматичні кризи після нескінченних побиття в колонії бойовиків.

“Там же був абсолютно п’яний заступник начальника виправної колонії номер 27 “майор” Ляшенко. Він спочатку просто кілька разів мене вдарив, бо я, в його розумінні, ворог і кріп. Він відразу ж почав мене бити тільки тому що я на його думку я чинив йому опір. Потім в самому приміщенні оперативної частини чого тільки не було. Побиття ногами, постріли з пістолета Макарова. Ляшенко разом з курсом Веричем вирізали на моєму передпліччя герб України. Постійні удари гомілками в голову і по нирках здавалися нескінченними” розповів Фомичов у дутких тортури, які йому довелося пережити в полоні у бойовиків.

Але на цьому ворожі звірства не завершилися. Після багатогодинного побиття, бойовики вставили українцю в зуби гранату і сильно вдарили, в результаті чого у Володимира вилетіла частина зуба. Описуючи приниження і тортури, українець підкреслює, що не вірив, що коли-небудь вони закінчаться.

І знаєте, що якщо ми любимо свою країну і хочемо жити в ній щасливо, ми не повинні уподібнюватися подібним Ляшенкам і Веричам. Мені соромно читати те, що хтось бажає іншим того, що я пережив. Це неможливо читати. Це ганебно”завершив свою розповідь українець.

Це не єдина жахлива історія полонених ДНР. До коли все це буде тривати, чому страждають ні в чому не винні люди. Українці обурюються, почувши такі розповіді. Народ вимагає захистити своїх громадян і дати відсіч донецьким терористам. Такі сволоти не повинні ходити по нашій рідній землі.