В “Л/ДНР” бойовики обманюють “призовників” і приховують втрати на передовій – розвідка

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Російські офіцери також забороняють бойовикам розголошувативідомості щодо їх служби

<p style="text-align: justify;">Фото: архів</p>

Окупаційне командування т.зв. ЛНР і ДНР вживає жорстких заходів щодо приховування реальних втрат бойовиків на фронтіОкупанти також обманюютьпотенційних призовників службою в тилу, щоб заманити на службу. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Російський окупаційний режим використовує необізнаність населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей з метою пропагандистського впливу щодо призначення та завдань російських окупаційних військ. Так, представники т.зв. “військових комісаріатів” на окупованих територіях для введення в оману призовників, їхніх рідних і близьких поширюють неправдиву інформацію про призов молодого поповнення, який нібито до кінця року проводиться виключно для комплектування тилових частин окупантів, які не залучаються до участі в бойових діях.

У той же час представники ФСБ РФ вживають жорстких заходів для приховуванняінформації про чисельність бойових втрат і незадовільні умови служби в з’єднаннях ічастинах “1 і 2 АК ЗС РФ. Крім того, російські офіцери проводять попереджувальнуроботу серед військовослужбовців, призваних з числа місцевого населення, здоведенням до них вимог про сувору відповідальність за розголошення відомостей, що стосуються місць і умов проходження ними військової служби в складі російськоокупаційних військ,  повідомляє розвідка.

 

Translate »