Геращенко: Четверо затриманих моряків поранені, один із них – у тяжкому стані

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У Києві за дорученням Президента відбулася міжвідомча спеціальна нарада щодо координації зусиль із надання правової, психологічної та соціальної допомоги затриманим РФ українським морякам і їхнім родинам.

Про це повідомила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

“За дорученням Президента Порошенка разом з уповноваженим Верховної Ради з прав людини Людмилою Денісовою, представниками ВМС, МінТОТ, МЗС, керівництвом Меджлісу, представниками неурядових організацій, що опікуються правами людини, провели спеціальну нараду для координації наших зусиль з надання правової, психологічної, соціальної допомоги родинам моряків і самим заручникам”, – зазначила вона.

Перший віце-спікер підкреслила, що зараз важливо встановити місце утримання всіх полонених моряків і з’ясувати інформацію щодо стану їхнього здоров’я, а також боротися за допуск до них лікарів, адвокатів та їх звільнення.

Водночас перший віце-спікер уточнила, що четверо затриманих моряків мають поранення, один із них – у тяжкому стані.

“Ми бачимо підлість Кремля, який не надавав інформацію, в тому числі через офіс омбудсмена, про стан здоров’я і утримання хлопців. За нашою інформацією, четверо із захоплених мають поранення, один із них – у тяжкому стані. Окупанти не до всіх допускають адвокатів. І судячи з провокаційного відео, запущеного в мережу, де хлопців примушують щось читати з листка, до них застосовували незаконні методи тиску”, – наголосила Геращенко.

В ці години в окупованому Криму тривають судилища над захопленими росіянами в Азові моряками. За дорученням Президента…

Опубліковано Iryna Gerashchenko Вівторок, 27 листопада 2018 р.

Translate »