Не «зелений чоловічок»: військовослужбовець 34-ї ОМСБр «спалився» на селфі періоду захоплення Криму

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm встановила, що військовослужбовці 34-ї окремої мотострілецької бригади гірської ЗС РФ (в/ч 01485) брали участь в операції захоплення Криму, а пізніше і в бойових діях на Донбасі. Крім того, військова техніка цього сухопутного підрозділу в 2016 році була зафіксована в Сирії, де Росія нібито проводить виключно повітряну операцію, заперечуючи участь своїх військовослужбовців у наземному компоненті. Більша частина наших розслідувань зафіксувала факти саме прихованої участі військовослужбовців 34-ї ОСМБр(г) у складі гібридних російських бандформувань на сході України. Ознайомитися з цими матеріалами можна за прямим посиланням у нашій базі даних

 

Волонтери InformNapalm продовжують скрупульозно збирати інформацію про конкретних військовослужбовців, які виконували злочинні накази Кремля. У цій статті піде мова про непрямі докази участі військовослужбовця контрактної служби 34-ї окремої мотострілецької бригади ЗС РФ Андрія Ковальова в операції захоплення Криму.

В особистому профілі російського військовослужбовця Андрія Ковальова (рос. – Андрей Ковалев)  знайдено фото від 16 квітня 2014 року, на якому він позує з товаришем по службі на фоні вантажівки на постаменті, пофарбованому в кольори українського прапора.

Ми встановили, що фото зроблене в Криму біля колишнього місця дислокації української військової частини морської піхоти А-0669 (м. Керч). Координати пам’ятника: 45°21’3″N 36°35’45″E . На фото ЗІС 5-В на постаменті на честь автомобілістів ВВв.

Українська військова частина А-0669 була заблокована російськими військовослужбовцями без знаків розрізнення, які намагалися приховати належність до ЗС РФ, 2 березня 2014. Як бачимо на фото, Андрій Ковальов також робить селфі у військовій формі без знаків розрізнення.

З 2015 року на місці дислокації колишньої української військової частини окупанти розквартирували в/ч 01228, 39-ї окремої залізничної бригади ЗС РФ.

Translate »