Бойовики готують “бойові загони” проти місцевих жителів: що відбувається в “Л/ДНР”

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Окупанти готуються до проведення виборів і придумали спосіб, як “закрити рот” незадоволеним

Російсько-окупаційні адміністрації т.зв. “ДНР” і “ЛНР” готуються придушувати протести і невдоволення місцевих жителів на окупованих територіях за допомогою спеціальних “груп реагування”. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

Так, до незаконних “виборів” бойовики розробляють жорсткі механізми реагування на можливі акції протесту. Зокрема, розгорнуті штаби територіальної оборони, в які включаються оперативні групи зі складу військових комендатур і підрозділів т.зв. “МВС” та “МГБ” для виявлення і затримання осіб, які можуть перешкоджати проведенню виборів.

“За рахунок бюджетних організацій і установ сформовані спеціальні агітаційні групи. Основним завданням зазначених груп, крім ведення проросійської пропаганди і переконання населення голосувати за обрання т.зв.”правильних” кандидатів, є збір інформації про місцевих лідерів громадської думки і активістів. У випадку виявлення негативного ставлення таких осіб до т.зв. органів влади “ЛНР/ДНР” або випадків підбурювання громадян до протестів, представники агітаційних груп зобов’язані негайно інформувати про це штаби територіальної оборони”, – йдеться у повідомленні.

Translate »