У бойовиків великі розкрадання – крадуть зброю і боєприпаси: Росія знайшла “крайніх”

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Комісія влаштувала перевірки в підрозділах ворога і була шокована масштабами крадіжок

Російсько-окупаційне командування влаштувало розбір польотів через розкрадання командирами бойовиків військового майна, в тому числі зброї та боєприпасів, а “повісити” недостачі вирішило на щойно прибулих по ротації російських військових. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Окупанти вирішили притягти до відповідальності деяких командирів підрозділів “1-го і 2-го АК” за недбале зберігання та експлуатацію озброєння і військової техніки.
“За результатами проведеної комісіями з озброєння в період з 17 по 20 жовтня перевірки підрозділів, у більшості з них виявлені численні недоліки, в т.ч. факти розкрадання стрілецької зброї та боєприпасів, пально-мастильних матеріалів, ремонтних комплектів та іншого військово-технічного майна. Російське окупаційне командування в примусовому порядку зобов’язало командирів підрозділів забезпечити усунення виявлених недоліків за свій рахунок в найкоротші терміни”, – йдеться в повідомленні.

У розвідці відзначають, що російські військовослужбовці обурилися таким рішенням, так як вони тільки недавно прибули на окуповані території Донбасу по ротації і не причетні до розкрадан

Translate »