У поліцію Краматорська здалися два колишніх бойовики “ДНР”

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У поліцію Краматорська добровільно здалися два учасники незаконного збройного формування.

“Під час досудового розслідування встановлено, що два місцевих жителі 1989 і 1984 року народження в травні 2014 вступили в незаконне збройне формування “ДНР”. Чоловіки незаконно здійснювали контрольно-пропускний режим на блокпосту Краматорська”, – повідомляє поліція Донецької області.

В їх обов’язки входив огляд автотранспорту, перевірка документів у водіїв і пасажирів.

“Однак, не прослуживши місяця в “ДНР”, “товариші по службі” зрозуміли, що пропаганда відрізняється від реальності, а тому покинули ряди терористів. На деякий час краматорчани виїхали з міста. Дізнавшись про можливість звільнення від кримінальної відповідальності, вони повернулися і добровільно звернулися в поліцію”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з ч. 6 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України, від кримінальної відповідальності звільняється особа, яка перебувала в складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування в органи державної влади або органи місцевого самоврядування, а також не вчиняла злочинів проти мирного населення.

Translate »