БОЙОВИКИ “ЛНР” ПОЧИНАЮТЬ “ПРИВАТИЗУВАТИ” ПОРОЖНІ КВАРТИРИ – ЛИСЯНСЬКИЙ

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


Вони розробляють механізм легалізації рейдерського захвату житла, пояснив представник уповноваженого ВРУ з прав людини на Донбасі.

“Місцева влада ЛНР” складає списки квартир, що стоять пусткою, щоб заселити туди військових та лікарів.

Про це повідомив представник уповноваженого ВРУ з прав людини на Донбасі Павло Лисянський, передає РБК-Україна.
“У рамках “програми розвитку ЛНР” “місцева влада” збирається передати житло у “власність їхнього комунального господарства”. Іншими словами, вони розробляють механізм легалізації рейдерського захоплення житла”, – сказав Лисянський.

За його словами, лікарям заборонили виїзд з окупованих територій, в Антрациті, Красному Лучі та Свердловську складають списки квартир, що стоять пусткою.

“Місцеві жителі бачать, що заїжджають російські військові. Лікарям заборонили виїзд на територію України й РФ. За моєю інформацією, квартири нададуть лікарям і військовим. Йдеться про однокімнатні квартири. Я думаю, що за красивими словами про “розквартирування” вони просто захоплюватимуть житло”, – повідомив правозахисник.

Нагадаємо, що виїзд лікарям в “ЛНР” заборонили ще 2017 року. Їх не випускають як на територію України, так і в Росію. Це аргументують тим, що медики є військовозобов’язаними. Фактично лікарі виявилися у заручниках у терористів.

Translate »