Бойовики “ДНР” бунтують через невиплату зарплат, борг вже 12 мільйонів рублів – розвідка

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


Російсько-окупаційне командування заборгувало бойовикам “зарплат” на мільйони рублів, у зв’язку з чим почалися невдоволення і протести серед т.зв. “воїнів ДНР”

Відзначається, що окремі посадові особи російсько-окупаційних військ з метою власного збагачення використовують корупційні схеми, пов’язані з невиплатою грошової заборгованості, яка становить понад 12 млн російських рублів.

“Це викликало численні прояви обурення і протести російських військовослужбовців. Водночас, не маючи іншої мотивації, крім матеріальної, ошукані найманці звертаються з колективними скаргами в т.зв. “правоохоронні органи ДНР”, але не отримують навіть обіцянок вирішення їхніх проблем, крім порад продовжити службу в складі передових підрозділів російсько-окупаційних військ”, – йдеться в повідомленні.
Крім того, обіцянками виплатити заборгованість із зарплати за більш ніж три місяці бойовиків мотивують служити, але якщо вони залишаться на передовій.

Translate »