ЗМІ ОПРИЛЮДНИЛИ НОВІ ДОКАЗИ ПРИЧЕТНОСТІ ВІЙСЬКОВОГО РФ ДО КАТАСТРОФИ МH17

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


За допомогою перехоплення розмов організаторів пострілу вдалося знайти російського військового Сергія Дубинського, якого підозрюють у причетності до катастрофи МН17 на Донбасі
Журналісти “Донбас.Реалії” знайшли будинок російського військового Сергія Дубинського, який має позивний “Хмурий”, якого підозрюють у причетності до катастрофи МН17 на Донбасі. Про це йдеться у матеріалі “Донбас.Реалії”.
Журналісти побували на хуторі Великий Лог у Ростовській області, де проживає Дубинський. Вести розмову з журналістами він відмовився. Також “Донбас.Реалії” вдалося відтворити маршрут російської зенітно-ракетної установки “Бук”, з якої, імовірно, збили літак.

Журналісти використовували радіоперехоплення СБУ, відео очевидців та висновки Міжнародної слідчої групи.

“Зібрані відеодокази дозволяють стверджувати, що комплекс переміщувався по контрольованій бойовиками території у бік селища Первомайський, звідки і був зроблений постріл”, – розповіли журналісти.

За допомогою перехоплення розмов організаторів пострілу вдалося знайти Дубинського. Людина, яка дає вказівки про транспортування “Бука”, на записах СБУ з’являється під позивним “Хмурий”. За даними журналістами, він і є Сергієм Дубинським, який до війни жив у Донецькій області у селищі Велика Новосілка.

Також “Донбас.Реалії” поспілкувалися з братом Сергія Дубинського – Романом, який живе в Україні. Він підтверджує, що його брат дійсно був російським військовим і воював на боці бойовиків у 2014 році. Про це “Хмурий” казав йому особисто.

“Він мені сам подзвонив і сказав, що він “зараз у ДНР”. Я кажу: “А що ти там робиш, сенс?” Я принципово не розумію. У мене інша позиція – повністю проукраїнська”, – розповів брат російського полковника.

Роман Дубинський телефонував братові, після того, як у ЗМІ з’явилися повідомлення, що “Хмурий” брав участь у транспортуванні “Бука”.

“Я йому подзвонив і запитав, хто це зробив. Він мені відповів, що це зробила українська сторона. Ось така була відповідь. Я кажу: “Тут і факти є, і записи якісь є”. Він сказав, що вони цього не робили, це “провокація”, – зазначив Роман Дубинський.

“Донбас.Реалії” попросили його прослухати запис перехоплень СБУ, де нібито фігурує Сергій Дубинський. Роман Дубинський зауважив, що голос дуже схожий на голос його брата.

Translate »