Арешти, побиття та електрошок: ООН опублікувала звіт про катування в ОРДЛО

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


ООН опублікувала звіт про ситуацію з правами людини в окремих районах Донецької та Луганської областей. У ньому є докази жорстоких катувань затриманих

Організація об’єднаних націй (ООН) опублікувала доповідь щодо ситуації з правами людини в Україні, а саме в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО). Звіт складений за період з 16 травня по 15 серпня 2018 року.

На території так званої Луганської народної республіки (ЛНР) озброєні групи бойовиків продовжують практику превентивного арешту на строк 30 діб, упродовж якого осіб тримають без зв’язку з зовнішнім світом. Їм не дозволяють спілкуватися з адвокатами, а родичі не знають, де вони знаходяться.

Затриманих жорстоко катують, їх б’ють, примушують стояти на пальцях ніг, прив’язують за зап’ястки до стелі та застосовують електрошок.

На території так званої Донецької народної республіки ситуація з правами людини не краща.

Затриманих осіб також тримають під «адміністративним арештом» 30 діб. Протягом цього часу їм не дозволяють спілкуватися з родичами та адвокатами

Є випадки, коли родичам затриманих навіть не підтверджують сам факт затримання, що посилює їхні моральні страждання.

Також у звіті сказано, що є докази катувань затриманих у ДНР електрошоком.

Translate »