Підвішували та били струмом: чоловік дивом врятувався після нелюдських тортур бойовиків “ЛНР”

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Чоловіка катували у підвалі протягом двох місяців

Терористи “ЛНР” два місяці катували 33-річного підприємця з міста Антрацит струмом з метою забрати у нього бізнес. Про це повідомляє Луганське обласне управління Національної поліції.
Бойовики два місяці катували струмом чоловіка і тільки коли усвідомили, що не отримають грошей, привезли його в одному спідньому до КПВВ “Станиця Луганська”.

“Відійшовши від шоку, чоловік розповів поліцейським, що на тимчасово окупованій території Луганщини працівники так званого МДБ ЛНР протягом 2 місяців катували його і врешті-решт видворили з території, підконтрольній бойовикам, на територію, підконтрольну українській владі”, – повідомляють правоохоронці.

Бойовики наділи їм на голови мішки і привезли до колишньої будівлі СБУ в Луганську. 33-річного підприємця кинули в підвал і на протязі майже двох місяців намагалися вибити зізнання у терактах і співпраці зі спецслужбами України.

Чоловік розповідає, що однією з вимог була віддати бізнес. Його катували електричним струмом, щодня били і підвішували.

Translate »