Колишній полонений НЗФ «ЛНР» розповів про катування

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


Уродженець Луганської області в окупованому Луганську потрапив у полон до бойовиків НЗФ «ЛНР».

Співробітники «ППС ЛНР» зупинили жителя Луганської області в окупованому Луганську, після чого його передали співробітникам «МГБ ЛНР». Вказані особи наділи наручники, пакет на голову та відвезли у невідомому напрямку.
Після чого, привезли у підвальне приміщене, де чоловік побачив людей, які розповіли про катування з боку бойовиків «ЛНР».
«У підвальному приміщенні я побачив людей. 5 осіб, які там знаходилися довгий час. Вони розповіли, що до них застосовують катування. Їх катували током, били дубинкам, засовували під нігті голки » – розповідає чоловік.
Його раз в тиждень викликали на допити, при цьому били та випитували інформацію щодо співробітництва зі Службою безпеки України.
«Мене били, випитували інформацію щодо співробітництва зі Службою безпеки України, імітували розстріл, тобто, пересмикували затворну раму пістолету, як я чув. При цьому морально лякали цим» – згадує колишній полонений.
Після закінчення допитів, наділи пакет на голову, браслети та вивели чоловіка. В машині повідомили йому, що до 2023 року заборонено в’їжджати на територію «ЛНР» та РФ. У противному випадку погрожували більше не повернутися додому.

Translate »