У “ДНР” виявлено підрозділ “мертвих душ”: Росія влаштувала “розбір польотів”

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Російське командування почало розганяти деякі бандформування бойовиків.

В лавах бойовиків на Донбасі все менше охочих померти за Росію, а ватажки приховують перед російськими кураторами реальні втрати і недоукомплектованість особового складу. В результаті російське командування навіть розформувало одне з “елітних” підрозділів т. зв. “ДНР”. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Російське командування вирішило влаштувати перевірку “1-го і 2-го АК” бойовиків, і виявилося, що деякі командири підрозділів приховують втрати особового складу з метою уникнення покарання за збільшення випадків дезертирства їх підлеглих зі зброєю. Водночас зазначається, що “воїнів”, які втекли, давно немає, а зарплата їм виплачувалася останні кілька місяців.
Також комісії з РФ встановили замовчування відсутності зі складу російсько-окупаційних військ, в т.ч. в складі цілих підрозділів, які нібито виконували бойові завдання на важкодоступних передових позиціях і тому з ними нібито не було зв’язку.

“Під час перевірки в “1 АК” окупантів було виявлено підрозділ т.зв. “мертвих душ”, в якому в наявності тільки військовослужбовці, які більше трьох місяців перебувають на лікуванні. У зв’язку з цим рішенням російського окупаційного командування зазначений підрозділ розформовано. Водночас в авральному порядку розформовані “елітні” підрозділи охорони та спеціального призначення, які безпосередньо підпорядковувалися колишнім ватажкам т.зв. “ДНР”. Особовий склад розформованих підрозділів переданий в підпорядкування “1 АК” російсько-окупаційних військ “, – повідомляє розвідка.

У травні координатор групи “Інформаційне опір”, народний депутат Дмитро Тимчук розповідав про серйозні проблеми в “армії ДНР”. За його словами, бойовики мають істотний недокомплект особового складу в “1-му армійському корпусі” т. Н. “ДНР”, а також мають величезні проблеми з дисципліною.

Translate »