Українка розповіла про жорстокі катування в полоні «ДНР»

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


Колишня полонена НЗФ «ДНР» розповіла про катування з боку бойовиків.
На даний час українка служить в медичному батальйоні «Медекс» під позивним Еріка. Для Еріки війна розпочалася в 2014 році, після обстрілу бойовиками НЗФ «ДНР» м. Дебальцеве, у результаті чого загинула її чотирирічна донька.

«24 липня її вбив снаряд, що потрапив у будинок. 28 я вже пішла воювати. Як місцева мешканка, я допомагала військовим збирати інформацію», – розповіла Еріка.
Еріка займалась збором даних щодо кількості терористів на позиціях, про розміщення техніки і наявність російських найманців у складі НЗФ «ДНР», а також неодноразово ходила на сторону бойовиків для проведення розвідки.
Еріка потрапила у полон, під час перенесення інформації.
«Потім я потрапила у полон, як раз коли переносила інформацію. Мене мали зустріти наші, у визначеному місці, але зустріли сєпари. У полоні спочатку просто йшов допит: де служиш, з ким служиш, хто командир, як потрапила, чому пішла воювати, якщо ти місцева… Відповіді від мене рідко надавалися, які вони хотіли. Потім вже почали бити, катувати», – зазначає українка.
«Ламали ребра, виривали ножем зуби. Найстрашніше випробування було, коли іншого полоненого хлопця садять напроти і починають на твоїх очах катувати його, відрізаючи язик, і не тільки», – повідомила колишня полонена.
У полоні Еріка провела чотири місяці, після чого її викупили бійці «Правого сектору» за 10 тисяч доларів.
Вийшовши з полону, Еріка деякий час приходила в себе, а потім продовжила воювати. На даний час Еріка працює медиком.

Translate »