На Донеччині розчаровані бойовики розповіли, як служили у “ДНР” за харчі

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Двоє жителів селища Курахове, які служили в бойовиків, здалися поліцейським на Донеччині

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу ГУ НП в Донецькій області.

За словами затриманих, у 2014 році 24-річні чоловіки мешкали у Донецьку і вирішили вступити до “Війська Донського”.

“Спокусившись обіцянками високої зарплатні та повного забезпечення всім необхідним, у “казачому формуванні” вони чергували на контрольно-пропускному пункті та перевіряли автотранспорт”, – йдеться у повідомленні.

Колишні бойовики розповіли, що за службу грошей їм не платили, лише видавали їжу.

“Один із них залишив службу у “ДНР” у жовтні 2014 року, другий — у лютому 2015-го. За що його на 30 діб посадили в “кімнату тимчасового тримання затриманих”, а потім відпустили. Після цього хлопці мешкали в Донецьку, а пізніше переїхали до смт Курахівка, де переховувалися від українських правоохоронців”,- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що побачивши у поліцейських новинах, що закон передбачає звільнення екс-бойовиків, які не скоювали тяжких злочинів, від кримінальної відповідальності, обидва чоловіки прийшли з повинною до правоохоронців.

Згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України, добровільна здача є підставою для звільнення від кримінальної відповідальності, якщо екс-бойовики не скоювали тяжких злочинів.

Translate »