Подружжя з терористичної організації “ДНР” поїхало “купувати” машину і намагалися вбити продавця

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Будні “ДНР”: снайперша “Бєса” Марта Весна із чоловіком поїхали “купувати” машину і намагалися вбити продавця, – блогер Necro Mancer.
Подружжя з терористичної організації “ДНР” поїхало купувати автомобіль, проте спробували вбити продавця і в такий спосіб заволодіти автомобілем.

“Вони з чоловіком приглядали для покупки б/в машину вітчизняну, пішли на черговий перегляд, вона вагітна – сиділа на стільчику біля гаража – чоловік із продавцем спілкувалися в гаражі, вона почула незрозумілу метушню і через відчинені двері гаража побачила пульсуючу кров – перша реакція – прибрати картинку з очей, вона побігла по допомогу, кликати на допомогу – вона навіть не бачила, хто кого б’є ножем, вона побігла до сусідніх гаражів, але тут із гаража на цій машині, що продавалася, виїхав її чоловік і сказав їй швидко сідати в машину, вона сіла, навіть забувши, що на стільці, на якому вона сиділа, залишився висіти її рюкзак з усіма документами – чоловік запитав, де документи, тільки тоді вона отямилася – побігла за рюкзаком – продавець не помер, його свідчень я поки не читала, оскільки слідство ще не закінчено, їх, звичайно, знайшли, привезли в РВВС м. Горлівки“, – повідомила “адвокат” найманців “ДНР” пособнику терористів на Донбасі Михайлу Полинкову (позивний Хрусталик).

Будні ДНР: снайперша Бєса Марта Весна із чоловіком поїхали купувати машину і намагалися вбити продавця, - блогер Necro Mancer 01

“Хороша історія про те, як снайперша “Бєса” Марта Весна із чоловіком поїхали купувати машину, але продавець вижив”, – зазначив блогер.

Будні ДНР: снайперша Бєса Марта Весна із чоловіком поїхали купувати машину і намагалися вбити продавця, - блогер Necro Mancer 02

Будні ДНР: снайперша Бєса Марта Весна із чоловіком поїхали купувати машину і намагалися вбити продавця, - блогер Necro Mancer 03

 

 

 

 

Translate »