Секретні системи РЕБ РФ на Донбасі

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Картинки по запросу рэб
Новий звіт місії ОБСЄ став справжньою сенсацією та одкровенням для спеціалістів – він вперше за весь період бойових дій на Донбасі офіційно розкрив відразу 4 новітніх типи російських систем радіоелектронної боротьби на окупованій території в Луганській області.  Системи було виявлено в Чорнухиному (Луганська область). Це сучасні російські розробки, а їхня присутність на Донбасі прямо доводить участь Російської Федерації у війні проти України. Докладніше про те, чому ці дані дуже важливі, та про можливі причини замовчування ОБСЄ цієї інформації протягом 2 тижнів у новому розслідуванні.

28 липня в непідконтрольних уряду районах міні-БПЛА СММ виявив 4 різних системи радіоелектронної боротьби («Леєр-3» РБ-341В, 1Л269 «Красуха-2», РБ-109A «Биліна» і 1 комплекс радіоелектронної боротьби з БПЛА «Репеллент-1») біля н. п. Чорнухине (64 км на південний захід від Луганська). СММ вперше зафіксувала наявність всіх чотирьох комплексів. 2 серпня під час здійснення польоту над цією ж ділянкою БПЛА не зафіксував цих систем,

говориться у звіті СММ ОБСЄ, опублікованому 11 серпня 2018

Офіційною є версія звіту англійською мовою, тому ми додаємо саме цей скрін.

Аналізуючи дані, вказані у звіті СММ ОБСЄ, волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm виділили дві дуже важливі деталі:

1. Таке скупчення різних типів РЕБ і наявність серед них новітнього автоматизованого комплексу РБ-109A «Биліна», який почав надходити у війська Російської Федерації тільки у 2018 році, вказує на те, що це потужний командний пункт. За значущістю його можна назвати наземним аналогом натовської електронної системи розвідки та управління AWACS.

РБ-109A «Биліна» – це новітній надсекретний комплекс, його завданням є координація всіх комплексів РЕБ в його зоні дії. Така система використовується для прикриття великих командно-штабних об’єктів рівня не нижче бригади. На цей момент у відкритих джерелах мало інформації  і фотографій машин зі складу цього комплексу. Деякі з них є в документі документі.

Крім цього, два інших новітніх російських комплекси 1Л269 «Красуха-2» і «Репеллент-1» – це теж доволі складні і дорогі системи РЕБ. Неможливо уявити, щоб Росія просто передала їх в руки некомпетентних бойовиків. Управління цими комплексами також здійснюють російські військовослужбовці, адже названі системи входять в структуру РЕБ МО РФ.

 

Нагадуємо, що міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm  раніше вже фіксувала і публікувала докази присутності на окупованій території Луганської та Донецької областей 9 новітніх типів російських систем РЕБ (дані зібрано у єдину базу), зокрема було виявлено і комплекс РЕБ РБ-341В «Леєр-3», названий у звіті СММ ОБСЄ.

Офіційний звіт моніторингової місії ОБСЄ  про присутність на Донбасі сучасних російських систем РЕБ може і мусить стати поштовхом до прийняття міжнародною спільнотою нових дуже жорстких санкцій щодо Російської Федерації як агресора і окупанта – держави, що створює гібридні армії, підтримує, спонсорує і курує дії терористів на Донбасі.

Ще одне важливе питання – це причина, чому СММ ОБСЄ два тижні зволікала з публікацією таких сенсаційних даних.
Місія зафіксувала 4 унікальних російських комплекси РЕБ ще 28 липня, але тільки через 9 днів 11 серпня ця інформація з’являється на сайті ОБСЄ. За цей час хтось, ймовірно, встиг попередити російське командування і вже 2 серпня всі комплекси було згорнуто з Чорнухиного (Луганська область) і передислоковано.

 

Translate »