У “ДНР” вирішили скасувати вибори ватажка

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Члени терористичного руху “Донецька республіка” запропонували продовжити термін дії повноважень ватажка “ДНР” Олександра Захарченка і так званих депутатів.

 Александр Захарченко. Архивное фото

Про це повідомляють “Новости Донбасса” з посиланням на ЗМІ проросійських бойовиків. Терористи хочуть продовжити термін на рік. У разі підтримки цієї ідеї “народною радою “ДНР”, так званих виборів глави восени не буде.

Своє рішення члени руху аргументували тим, що в травні було затверджено “програму розвитку “ДНР” – “Сила Донбасу”.

“Ми виступаємо з ініціативою про продовження терміну дії повноважень голови та депутатів народної ради для того, щоб дати їм час реалізувати намічені цілі. В цілому світова практика йде шляхом визначення саме п’ятирічного терміну правління глави держави і повноважень парламентів”, – йдеться в повідомленні.

Терористи взяли в приклад країни ЄС і Росію, де термін повноважень влади складає в основному 5 і 6 років. Який саме термін вони хочуть для Захарченка “ініціатори” не уточнили.

“Таджикистан, Туреччина, Італія, Ірландія, Узбекистан – у цих країнах президент виконує свої повноваження протягом 7 років. У разі підтримки нашої ініціативи у населення республіки буде можливість на наступних виборах дати об’єктивну оцінку роботі діючої влади”, – заявили терористи.

 

 

Translate »