“ЛНР” обезголовили: терористи поскаржилися Кремлю на зачистку

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Колишні члени фейкової “Центральної виборчої комісії” так званої ЛНР поскаржилися на звільнення і погрози, які почали надходити їм перед призначеними на вересень псевдовиборами глав “законодавчих органів”.

Як пише РБК, свої претензії вони висунули російській владі, зокрема скарги були надіслані керівнику адміністрації президента РФ Антону Вайно та голові Слідчого комітету Олександру Бастрикіну.

Автори звернень вказують на те, що ватажки “ЛНР” прагнуть “обезголовити” псевдореспубліку перед “виборами”.

Так, екс-глава “ЦВК ЛНР” Олександр Шубін розповів, що в кінці червня йому повідомили про звільнення у зв’язку із втратою довіри.

Після того, як він відмовився підписувати документи, до нього прийшли кілька озброєних бойовиків і силою відібрали перепустки, посвідчення і печатку “центрвиборчкому”, а потім вивели на вулицю і заборонили повертатися на роботу.

Надісланий до Кремля “документ” перенаправили у МЗС. Там відповіли, що інформацію прийнято до відома.

“Інформуємо, що висловлені вами стурбованості й міркування, що стосуються сфери компетенції МЗС Росії, прийняті нами до відома”, – відповіли у департаменті відомства по країнах СНД.

У СК підтвердили факт отримання скарги, але наголосили, що до компетенції слідчих “не входить перевірка законності і обгрунтованості рішень, прийнятих органами державної влади та місцевого самоврядування іноземних держав”.

Нагадаємо, в кінці 2017 року в “ЛНР” стався “переворот”, в результаті чого колишній ватажок Ігор Плотницький втік до Росії, а “головою” псевдореспулікі став Ігор Пасічник.

Суть конфлікту між ватажками бойовиків у тому, що вони не змогли поділити між собою контрабандні потоки, доходи від різного роду злочинної діяльності.

Translate »