ПОЗИВНІ “БАРКАС” І “РЯЗАНЬ”. КОНТРРОЗВІДКА СБУ ВИКРИЛА ОФІЦЕРІВ РФ, ЯКІ ПРАЦЮВАЛИ ПІД ПРИКРИТТЯМ

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Контррозвідка СБУ ідентифікувала двох російських офіцерів, які працювали під прикриттям.
Контррозвідка СБУ спільно з ТСН.ua продовжує інформувати громадськість про громадян РФ, які беруть участь у підтримці існування “Л/ДНР” та розграбуванні українських земель. 

Нещодавно українські правоохоронці викрили двох кадрових офіцерів збройних сил РФ, які під прізвищами для прикриття прибули в Україну для вчинення терористичної та іншої протиправної діяльності.

За наявними даними, 2015 року на територію так званої “ДНР” (м. Кальміуське Старобешівського району) з РФ відряджені російські бойові офіцери з позивними “Баркас” і “Рязань”. Вони очолили командування 1-ї Окремої мотострілецької бригади 1-го Армійського корпусу Міністерства оборони терористичної організації “ДНР”.

Позивний “Баркас”

“Баркас” – Мітяєв Олег Юрійович, громадянин РФ, 1974 р.н., уродженець м. Оренбург РФ. Одружений, має трьох дочок. 1991 року закінчив Суворовське військове училище, 1995 року – Омське вище загальновійськове двічі Червонопрапорне училище ім. М.В.Фрунзе, 2009 року – Загальновійськову академію  ЗС РФ. У 1995-2007 рр. обіймав керівні посади від командира взводу до начальника розвідки штабу десантно-штурмового полку повітрянодесантної дивізії Північнокавказького військового округу РФ. У 2009-2013 рр. служив на керівних посадах в окремій гвардійській десантно-штурмовій бригаді (м. Ульяновськ). Від жовтня 2013 р. до березня 2015 р. – командир окремої десантно-штурмової бригади (м. Улан-Уде).

Від квітня 2015 р. до листопада 2016 р. – нібито начальник 1 управління (резервних формувань мотострілкових військ) 12 командування резерву Південного військового округу. 2015 р. нагороджений медаллю ордену “За заслуги перед Вітчизною” з мечами 1 ступеня.

Насправді від жовтня 2015 р. до листопада 2016 р. обіймав посаду командира 1-ї ОМСБр, що у Кальміуському Старобешівського району Донецької області. Службу як командир 1-ї ОМСБр проходив під прізвищем прикриття як полковник (генерал-майор) Дигало (Варавва) Микола Миколайович.

11 червня 2016 р. за організацію бойових дій незаконних збройних формувань на території України отримав військове звання генерал-майор (указ Президента РФ №276).
Перебуваючи на посаді командира 1-ї ОМСБр, користувався охороною з числа двох кадрових офіцерів ЗС РФ. Під час командування 1-ї ОМСБр “прославився” знищенням і розкраданням місцевої інфраструктури, надмірним вживанням алкогольних напоїв, знущанням над бойовиками бригади з числа громадян України. Крім того, був причетним до загибелі значної кількості російських військових, тіла яких особисто перевозив у Республіку Бурятія.

Після ротації з України до РФ, від грудня 2016 р. призначений командиром 201-ї Гатчинської ордена Жукова двічі Червонозоряної військової бази РФ в Республіці Таджикистан (найбільший військовий об’єкт за межами Росії, дислокується у містах Душанбе і Курган-Тюбе).

Позивний “Рязань”

“Рязан” – Плісов Олексій Владленович, 08.09.1973 р.н., має сина Іллю (випускника Тверського суворовського військового училища МО РФ). Полковник ЗС РФ, особистий номер У-769822. Служив на керівних посадах у 137 гвардійському ордена Червоної зірки парашутно-десантному полку (в/ч 41450, м.Рязань). Брав участь у бойових діях в Чеченській республіці та в “миротворчій” місії ЗС РФ у Північній Осетії. У липні 2013 р. – командир розвідувального підрозділу 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу РФ.

У 2016 р. нібито проходив військову службу у резервних формуваннях мотострілкових військ 12 командування резерву Південного військового округу.

Брав участь у боях за Донецький аеропорт, керував військовим полігоном т. зв. МО “ДНР” у м. Торез Донецької області. Від кінця 2016 р. до січня 2017 р. обіймав посаду першого заступника командира бригади (з бойової підготовки) 1-ї ОМСБр. Виконував обов’язки керівника 1-го ОМСБр за тимчасової відсутності її командира “Баркаса”.
Під час військової служби в 1-й ОМСБр причетний до розкрадання місцевої інфраструктури та вивезення ТМЦ в РФ, а також до загибелі значної кількості російських військових, тіла яких особисто перевозив у Республіку Бурятія.

Після ротації з України до РФ у липні 2017 р. призначений командиром  4-ї російської військової бази у Південній Осетії.

Translate »